Backstage Pass

The کلاس یوس Diaries

توصیه می‌کنیم که مقاله بررسی کامل نمرات قبولی آزمون یوس را بخوانید.

به طور معمول سوالات آزمون یوس پنج گزینه دارند و نمره منفی در این آزمون حساب می شود، هر چهار سوال اشتباه، یکی از پاسخ های صحیح شما را حذف می کند.

خیر. دوره های آمادگی یوس حامی مهاجر به صورت آنلاین نیز برگزار می‌شود و می‌توانید از تمام خدمات موسسه بدون نیاز به مراجعه به تهران استفاده کنید.

اغلب کتابها و منابع آموزشی یوس که برای داوطلبان آماده و به فروش میرسد، بدلیل عدم بروز رسانی سالانه و همچنین فقدان درسنامه های دو زبانه فارسی و استانبولی (ویژه متقاضیان ایرانی)، مرجع کافی برای موفقیت و کسب نمره بالا در آزمون یوس نمیباشند. متاسفانه در اینگونه کتاب ها هر ساله بجای بروز رسانی اساسی، صرفا جابجایی سوالات یوس و تغییر طرح روجلد کتابها انجام میشود، تا با این روش فروش بیشتری انجام دهند.

دوم اینکه در سال‌های قبل بارها این موضوع پیش آمده است که به علت اتفاقاتی، آزمون یوس برگزار شده در ایران کنسل شده است و آزمون متقاضیان شرکت کننده در ایران مورد قبول قرار نگرفته است.

ریاضیات پایه، هوش، هندسه (در برخی آزمون ها فیزیک نیز وجود دارد)

اسامی دانشگاه هایی که در آنها آزمون یوس نمره منفی ندارد عبارت است از:

آزمون های آزمایشی شما چه مزیتی بر آزمون های سایر موسسات دارد؟

مرا به خاطر بسپار ثبت نام در سایت تعیین سطح آنلاین – رایگان × تعیین سطح آنلاین مکالمه زبان انگلیسی تعیین سطح آنلاین آیلتس تعیین سطح تافل ورود ثبت نام خانه دوره های آموزشی مشاوره تلفنی

فیاضی با یادآوری قول سفیر ترکیه در ایران برای جلوگیری از این شکل از تبادل دانشجو، خاطرنشان کرد: سفیر ترکیه به دفتر وزارت خارجه ما قول داده بود که جلوی آزمون یوس و موسسات مربوط به آن در ایران را بگیرند، ولی زیر قول خود زدند.

تا بهترین خدمات رو به ما ارائه بدین .امیدوارم بتونیم جبران کنیم. تدریس اساتید واقعا بی نظیر .جزواتی که کار میشه خیلی دسته بندی شده و عالی هست.

ما در کنار شما خواهیم بود تا با شرایط زندگی و کار در کشورهای مختلف آشنا شوید. برای ما مهم است که آنچه برای چند سال بعد خود در ذهن دارید، به واقعیت بپیوندد.

سلام مي خواستم بپرسم ثبت نام در آزمون يوس براي كسي كه هنوز سربازي نرفته امكان پذير هست؟

بنابراین برای آمادگی بیشتر، نباید فقط به توانمندی های حال حاضر خود اکتفا کنید و باید خود را قوی تر کنید.

If you want to find more in regards to آموزش یوس review our own web-page.

0 ratings, 0 votes0 ratings, 0 votes (0 rating, 0 votes, rated)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.