Backstage Pass

How Much You Need To Expect You’ll Pay For A Good آزمون یوس

مرا به خاطر بسپار ثبت نام در سایت برنامه کلاسهای آنلاین

در مورد سایر دانشگاه های مطرح در دنیا و اطلاع از نمره قابل قبول دانشگاه ها، نیاز است به سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید و ببینید رشته ای که قصد تحصیل در ترکیه را دارید چه امتیازی می خواهد.

افرادی که در زیر از آنها نام برده­ شده است نمی­توانند در این امتحان شرکت کنند.

ارایه خوابگاه به متقاضیان ( با رعایت محدویت تردد در محل خوابگاه که صرفا متقاضی و بستگان درجه یک اجازه تردد دارند)

 آزمون یوس در واقع اعتبار بین المللی ندارد و فقط از نظر بومی ارزشمند می باشد. این آزمون در کشور های قبرس شمالی و ترکیه قابل تایید می باشد و برای فعالیت در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس در رشته های پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی، شاخه‌های مهندسی، هنر، حقوق و علوم انسانی می باشد.

باسلام، تخمین پوئن یوس بطور ثابت امکانپذیر نیست اما بطور حدودی بین ۸۸ تا ۹۵ نسبت به تعداد درخواست و کنتنژان (سهمیه) رشته مورد نظر قابل تغییر است.

فرم ثبت نام آزمونهای یوس ۲۰۲۱ (برای دانلود فرم ثبت‌نام بر روی لینک کلیک کنید)

ببخشید میخواستم بدونم که اگه بورسیه بشیم باز هم باید آزمون ست بدیم؟

به همین دلیل، برخی دانشگاه ها نتیجه آزمون زبان ترکی را برای پذیرش دانشجویان در نظر می­گیرند و آن را به عنوان معیار خودشان اعلام می­کنند: برخی دیگر از دانشگاه ها ممکن است چنین بیانیه­ای صادر نکنند.

من برای تحصیل در دانشگاه معمار سینان ترکیه به نمره حداقل ۶۵۰ نیاز دارم که خیلی کار من رو اسون میکنه انگلیسی رو دارم تموم میکنم به زودی ایلتس

برای قبولی رشته ی پزشکی دانشگاه استانبول چه حدود نمره ی ازمونی نیاز است؟ و اینکه ایا بجز ازمون چیز دیگه ای هم ملاک قبولی هست؟

اگر به هر دلیلی در جلسه آزمون حضور پیدا نکنید، مبلغ پرداختی به شما بازگشت داده نخواهد شد.

اطلاعات مربوط به هر آزمون در سایت، کانال تلگرامی و پیج اینستاگرامی مجموعه یوس سنتر موجود بوده و به صورت مداوم به‌روزرسانی می شود.

با سلام، فعلا کنسلی در این خصوص اعلام نشده و از ۷ شهریور ماه کارتهای آزمون یوس دانشگاه استانبول صادر شده اند.

When you loved this informative article and you want to receive more info concerning تحصیل در ترکیه (Https://Uniland.ir) kindly visit the internet site.

0 ratings, 0 votes0 ratings, 0 votes (0 rating, 0 votes, rated)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.