Backstage Pass

Detailed Notes on کلاس یوس

اساتید منتخب در گروه یونی لند همگی جزو بهترین اساتید آزمون یوس در ایران هستند که سابقه فعالیت آن‌ها در تدریس آزمون یوس بسیار درخشان بوده است.

به طور معمول سوالات آزمون یوس پنج گزینه دارند و نمره منفی در این آزمون حساب می شود، هر چهار سوال اشتباه، یکی از پاسخ های صحیح شما را حذف می کند.

آیا برای اخذ پذیرش در رشته های پزشکی و دندانپزشکی شرکت در کلاس های یوس دیتا مفید است ؟

حتی اگر پس از کسب نمره آزمون نتوانستید در رشته مورد نظر خود قبول شوید، باز هم جای نگرانی نیست.

در صورتیکه موفق به مکالمه با مشاوران ما از طریق شماره اصلی نشدید، می‌توانید با یکی از شماره‌های زیر تماس بگیرید.

ریاضیات پایه، هوش، هندسه (در برخی آزمون ها فیزیک نیز وجود دارد)

ضمنا این اساتید، طراحان سوالات آزمایشی و نویسندگان درسنامه های دو زبانه منابع یوس دیتا بوده و از اعضاء تیم پژوهشی دپارتمان یوس دیتا میباشند.

استفاده از جزوه ها و کتاب های آموزشی آزمون یوس در کنار استفاده از تجربه اساتیدی که به شما آموزش می‌دهند، چطور در زمان کم بیشترین تعداد تست صحیح را بزنید، شانس قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان را بسیار افزایش خواهد داد.

کنکور یوس شامل سوالات ریاضی ، هندسه ، هوش در سطح دبیرستان می باشد. اکثرا شامل ۸۰ سوال می باشد که حاوی ۴۰ سوال هوش ، ۳۵ سوال ریاضی و ۵ سوال هندسه می باشد. البته در بعضی از دانشگاهها ممکن است تعداد سوالات آزمون یوس بیشتر و یا کمتر از ۸۰ سوال باشد.

برای مشاهده تقویم کامل آزمون های یوس، به همراه جزییات دقیق تاریخ ثبت نام، برگزاری و اعلام نتیجه آزمون های یوس دانشگاه های ترکیه، به صفحه تقویم کامل آزمون های یوس امسال مراجعه کنید.

سلام، بهترین منبع آموزشی برای یادگیری یوس و حل نمونه سوالات آرمون yos دانشگاههای ترکیه رو چطور میشه پیدا کرد؟

این بخش وجه تمایز گروه آموزشی یونی لند با سایر مؤسسات است، به این ترتیب که دانش پذیران متعهد به مطالعه در بازه زمانی حضور در ترکیه هستند، چرا که مشاوران و مدرسان ما تا آخرین آزمون دانشگاهی دانش پذیران را رصد می کنند.

هر دانشگاه هزینه ثبت نام مخصوص به خود را برای آزمون یوس دارد و تقریبا هر سال این هزینه ها تغییر می‌کند. به همین دلیل لیست جامعی و دقیقی از هزینه ثبت نام یوس دانشگاه های ترکیه آماده کرده‌ایم که به صورت مداوم به روزرسانی می‌شود.

به همین علت است که به اعتقاد مدرس این دوره سطح شما پس از گذراندن این دوره پیشرفته نخواهد بود. بله، اشتباه نمی‌کنید! سطح شما فوق پیشرفته خواهد شد.

If you have any thoughts concerning exactly where and how to use آموزش یوس, you can call us at our own website.

0 ratings, 0 votes0 ratings, 0 votes (0 rating, 0 votes, rated)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.