Backstage Pass

Detailed Notes on آزمون یوس

حتماً اصل مدرک شناسایی و برگه ورود به جلسه را همراه داشته باشید.

در مورد سایر دانشگاه های مطرح در دنیا و اطلاع از نمره قابل قبول دانشگاه ها، نیاز است به سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید و ببینید رشته ای که قصد تحصیل در ترکیه را دارید چه امتیازی می خواهد.

اطلاعات آزمون سال ۲۰۲۲ احتمالا از بهمن سال ۱۴۰۰ منتشر بشه. تمامی اخبار به روز ترکیه روزانه بر روی صفحه اینستاگرام موسسه منتشر میشه.

به مدت ۳ سال سطح مینیمم نمرات لازم در آزمون شناور خواهد بود.

با آزمون یوس می‌توانید هم در دانشگاه‌های خصوصی و هم در دانشگاه‌های دولتی ترکیه ثبت ‌نام کنید.

ما به شما پیشنهاد میکنیم که زبان ترکی را به خوبی یاد بگیرید چرا که بیشتر دانشگاه های ترکیه نیازمند تسلط به زبان ترکی استانبولی هستند. دانشگاه هایی که به زبان انگلیسی تدریس میکنند دانشگاه های خصوصی ترکیه هستند که شهریه های بسیار زیادی نیز از دانشجویان دریافت میکنند.

با کسب نمره قبولی لازم می‌توانید در رشته دندانپزشکی در دانشگاه‌های معتبر ترکیه تحصیل کنید.

برای اطلاع از کم و کیف برگزاری کلاس‌ها و سایر اطلاعات جزئی‌تر می‌توانید به‌صورت کاملا رایگان بوسیله تلفن موسسه یا کانال تلگرام از مشاورین یوس سنتر راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

موسسه آرتان بورس تاپ برای یادگیری زبان وآزمون های ورودی دانشگاه پکیج ویژه بصورت مشاوره تخصصی برای متقاضیان ارائه میدهد

هنگام بررسی کردن انواع سوالات و توزیع شان در هر سال از نظر محتوا، می­توانید نحوه ارزیابی کردن اطلاعات و تمرینات ریاضی متقاضیان را درک کنید.

سلام ببخشید من الان دهم میخونم قسط ثبت نام دارم تو یوس میشه یکم در مورد شرایطش توضیح بدین در مورد هزینه ها شرط سنی و بقیه چیزا

سوالات ریاضیات و هندسه در آزمون مهارت های یادگیری پایه شامل موضوعاتی می­شود که در مقطع دبیرستان در درس های هندسه و ریاضی می­آموزید.

سلام. بله میشه در ضمن از راه هوایی همیشه امکان سفر به ترکیه هست

اگر قصد تحصیل در دانشگاه‌های دولتی کشور ترکیه دارید، دانشگاه اولوداغ یکی از بهترین دانشگاه‌های این کشور است. در این مقاله قصد داریم کلیه موضوعات… ادامه مطلب

0 ratings, 0 votes0 ratings, 0 votes (0 rating, 0 votes, rated)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.