Backstage Pass

5 Simple Techniques For کلاس یوس

اساتید منتخب در گروه یونی لند همگی جزو بهترین اساتید آزمون یوس در ایران هستند که سابقه فعالیت آن‌ها در تدریس آزمون یوس بسیار درخشان بوده است.

با سلام، اگر هدف اصلیتون قبولی در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی باشد، با توجه به سطح متوسط شما، بایستی از منابع یوس با درسنامه های فارسی_استانبولی و همچنین از کلاس یوس (خصوصی یا گروهی) استفاده کنید.

نام و شماره همراه خود را برای ما بفرستید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم. نمایش ادامه مطلب خدمات دوره

اغلب کتابها و منابع آموزشی یوس که برای داوطلبان آماده و به فروش میرسد، بدلیل عدم بروز رسانی سالانه و همچنین فقدان درسنامه های دو زبانه فارسی و استانبولی (ویژه متقاضیان ایرانی)، مرجع کافی برای موفقیت و کسب نمره بالا در آزمون یوس نمیباشند. متاسفانه در اینگونه کتاب ها هر ساله بجای بروز رسانی اساسی، صرفا جابجایی سوالات یوس و تغییر طرح روجلد کتابها انجام میشود، تا با این روش فروش بیشتری انجام دهند.

سوال نهایی: چرا یونی لند؟ چه ساکن تهران و کرج باشید و به دنبال کلاس حضوری یوس تهران باشید، چه ساکن اقصی نقاط کشور و بخواهید از کلاس یوس آنلاین یونی لند استفاده کنید، ممکن است نگران کیفیت آموزش‌ها باشید. چرا که بخش عمده ای از مخاطبان در مدرسه و آموزشگاه تجارب موفق و ناموفق از دوره‌های آنلاین و حتی حضوری داشته‌اند.

آیا امکان شرکت در کلاس یوس در شهرستان ها وجود دارد؟ بله. چه به دنبال کلاس یوس در تبریز باشید، چه کلاس یوس اصفهان ، چه کلاس یوس در کرج چه کلاس یوس در ارومیه چه کلاس یوس در شیراز و چه کلاس یوس اردبیل میتوانید به صورت آنلاین در کلاس های یوس ترکیه یونی لند شرکت کنید. کیفیت کلاس های آنلاین مانند کلاس های حضوری بالا است. امکان دریافت مشاوره و ثبت نام حضوری وجود دارد؟ بله. برای دریافت وقت مشاوره حضوری کافی است از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت اقدام نمایید. چرا به یونی لند اعتماد کنیم؟ برنامه جامع و شفاف آموزشی، کادر حرفه ای، سابقه درخشان و نماد اعتماد الکترونیکی به مشاوره رایگان نیاز دارید؟

لذا در صورت عدم توانایی مالی با همکاران ما در تماس باشید تا بورسیه بیشتری در شهریه دوره یوس شما اختصاص دهند.

هوش آزمون‌های یوس را ابتدا به صورت کاملا مفهمومی و با استفاده از روش‌های ساده‌سازی منحصربه‌فرد مدرس این دوره خواهید آموخت. سیر آموزشی در این دوره از آسان به سخت خواهد بود و پس از شناخت و رمزگشایی انواع سوالات و پاسخ آن‌ها به تلفیق راه‌حل‌ها و استفاده از آن‌ها برای حل سوالات مسلط خواهید شد.

میخواستم سوال کنم صلاح میدونید دراین مدتی که ایران هستم کلاسهای یوس و تومر شرکت کنم و برای دانشگاههای دولتی ترکیه هم اقدام کنم؟

اگر شما متقاضیان تحصیل در ترکیه این دغدغه را دارید که چگونه در آزمون یوس قبول شویم؟ باید بگوییم برای اینکه بتوانید در آزمون یوس به موفقیت برسید و خود را برای آزمون آماده کنید، دو روش وجود دارد. روش اول این است که شما در کلاس ‌ها و دوره‌ های آموزشی موسسات مختلف سراسر کشور شرکت کنید.

آزمون یوس ویژه داوطلبان از مقطع دیپلم دبیرستان برای پذیرش در رشته های مقطع لیسانس و همچنین پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در دانشگاههای دولتی ترکیه می باشد.

آیا در طول مدت اجرای کلاس یوس، آزمونهای آزمایشی و پشتیبانی انتخاب رشته انجام میشود؟

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آزمون آنلاین یوس کلیک کنید.

داوطلبینی که قصد پرداخت شهریه به صورت یکجا را دارند نیز تخفیفی در پرداخت شهریه ایشان لحاظ می گردد. لذا برای آگاهی از هزینه ی ثبت نام در کلاس های حضوری و یا آنلاین یوس زنگنه با کارشناسان دپارتمان یوس ارتباط بگیرید.

0 ratings, 0 votes0 ratings, 0 votes (0 rating, 0 votes, rated)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.