Backstage Pass

5 Simple Techniques For کلاس یوس

تذکر: تمامی آموزش­ها به همراه جزوات آن­ها به صورت آفلاین در پنل هر یک از دانش­پذیران قرار می­گیرد.

با سلام، اگر هدف اصلیتون قبولی در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی باشد، با توجه به سطح متوسط شما، بایستی از منابع یوس با درسنامه های فارسی_استانبولی و همچنین از کلاس یوس (خصوصی یا گروهی) استفاده کنید.

آزمون های یوس معمولا از صد نمره هستند، هر چه رشته مورد نظر شما پرتقاضاتر و رقابت بر روی آن بیشتر باشد، باید نمره بالاتری برای قبولی در رشته مورد نظر اخذ کنید.

اولین مرحله آزمون یوس ترکیه در کشور، ۲۱ اسفند سال ۱۴۰۱ یعنی ۱۲ مارس سال ۲۰۲۳ راس ساعت ۱۱ صبح به وقت تهران برگزار خواهد شد و نتایج آن ۲۹ اسفند به اطلاع شرکت کنندگان در این آزمون خواهد رسید.

سوال نهایی: چرا یونی لند؟ چه ساکن تهران و کرج باشید و به دنبال کلاس حضوری یوس تهران باشید، چه ساکن اقصی نقاط کشور و بخواهید از کلاس یوس آنلاین یونی لند استفاده کنید، ممکن است نگران کیفیت آموزش‌ها باشید. چرا که بخش عمده ای از مخاطبان در مدرسه و آموزشگاه تجارب موفق و ناموفق از دوره‌های آنلاین و حتی حضوری داشته‌اند.

آیا امکان شرکت در کلاس یوس در شهرستان ها وجود دارد؟ بله. چه به دنبال کلاس یوس در تبریز باشید، چه کلاس یوس اصفهان ، چه کلاس یوس در کرج چه کلاس یوس در ارومیه چه کلاس یوس در شیراز و چه کلاس یوس اردبیل میتوانید به صورت آنلاین در کلاس های یوس ترکیه یونی لند شرکت کنید. کیفیت کلاس های آنلاین مانند کلاس های حضوری بالا است. امکان دریافت مشاوره و ثبت نام حضوری وجود دارد؟ بله. برای دریافت وقت مشاوره حضوری کافی است از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت اقدام نمایید. چرا به یونی لند اعتماد کنیم؟ برنامه جامع و شفاف آموزشی، کادر حرفه ای، سابقه درخشان و نماد اعتماد الکترونیکی به مشاوره رایگان نیاز دارید؟

.. جمع آوری شده است و علاوه بر آن هر شخص یک مشاور و پشتیبان خواهد داشت و در هر آزمون تحلیل نموداری عمکلرد شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

به این منظور می‌توانید از کلاس های یوس حامی مهاجر یا خدمات تور یوس استفاده کنید.

سلام خسته نباشید من بسته سفارش دادم میشه یکم از تدریس بفرستین ببینم

تحصیل در کانادا تحصیل در انگلیس تحصیل در آمریکا تحصیل در آلمان تحصیل در ایتالیا تحصیل در ترکیه

نداشتن محدودیت مکانی و زمانی برای شرکت در کلاس های مجازی و آنلاین آزمون یوس 

آیا در طول مدت اجرای کلاس یوس، آزمونهای آزمایشی و پشتیبانی انتخاب رشته انجام میشود؟

ارایه مشاوره تحصیلی جهت انتخاب رشته و دانشگاه پس از قبولی در آزمون

داوطلبینی که قصد پرداخت شهریه به صورت یکجا را دارند نیز تخفیفی در پرداخت شهریه ایشان لحاظ می گردد. لذا برای آگاهی از هزینه ی ثبت نام در کلاس های حضوری و یا آنلاین یوس زنگنه با کارشناسان دپارتمان یوس ارتباط بگیرید.

0 ratings, 0 votes0 ratings, 0 votes (0 rating, 0 votes, rated)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.